Najlepszej jakości akcesoria do sklepów

Firma K.T.D. zapewnia kompleksowe wsparcie sklepów i magazynów we wszystkich segmentach wyposażenia, również w kategorii akcesoriów, zawsze proponując produkty najwyższej jakości.

Doskonale wiemy, że każdy, nawet najmniejszy, aspekt funkcjonowania sklepu wpływa na jego ogólny odbiór, a w konsekwencji przekłada się na sukces biznesowy. Odpowiednio wyeksponowany towar przyciąga uwagę klientów, ale na komfort ich obsługi mają również wpływ różne akcesoria sklepowe.

Dlatego firma K.T.D. przykłada wielką wagę również do drobnych elementów wyposażenia punktu handlowego. Proponujemy akcesoria tylko renomowanych firm, które charakteryzują się wysoką niezawodnością w działaniu i trwałością, dzięki czemu można je bardzo długo użytkować, a tym samym ograniczyć wydatki w dłuższej perspektywie czasu.

Oferujemy bardzo zróżnicowane akcesoria do sklepów, wśród których znajdują się m. in. wysokiej klasy krajalnice grawitacyjne do wędlin i do sera, wykonane z materiałów nierdzewnych, o bardzo cichym napędzie, jak również bardzo wydajne maszynki do mielenia mięsa surowego z nożem samoostrzącym i rozdrabniacze odpadów organicznych (młynki koloidalne).

Każdy z proponowanych przez nas akcesoriów to pewność bezawaryjnego działania, jak również znaczne ułatwienie pracy. Stawiamy na wysoką jakość i nie rezygnujemy z najlepszych rozwiązań nawet w przypadku najdrobniejszych pozycji w naszej ofercie. Zadowolenie klienta jest dla nas priorytetem.

Zachęcamy do kontaktu. Nasi specjaliści z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie pytania i służą doświadczeniem oraz profesjonalnym wsparciem.

krajalnica grawitacyjna
wilk do mięsa