Boksy kasowe dla każdego sklepu

Firma K.T.D. zapewnia szeroki wybór boksów kasowych, które są obowiązkowym wyposażeniem każdego sklepu. Dzięki taśmie przesuwnej produkty są wygodnie i szybko transportowanie do obsługi kasowej.

Boksy takie doskonale sprawdzają się we wszystkich placówkach handlowych, od marketów budowlanych, po supermarkety spożywcze i sklepy dyskontowe. Boksy z kasami to prawdziwa wizytówka sprzedawcy, nierzadko oblegane są przez klientów, dlatego warto zadbać nie tylko o ich odpowiednią estetykę, ale również o dużą funkcjonalność.

Wszystkie oferowane przez nas boksy charakteryzują się wysoką jakością wykonania, są niezwykle solidne i wytrzymałe, co gwarantuje ich wieloletnie użytkowanie.

Nasze boksy kasowe zostały wykonane z blachy stalowej, malowanej proszkowo. Została wykorzystana również dekoracyjna, szlifowana blacha kwasoodporna, która tworzy komory towarowe, a także jest elementem osłony krawędzi przenośnika taśmowego. Blaty wykonano z płyty meblowej. Dostępne są wersje lewe i prawe o dowolnej kolorystyce.

Boksy, jakie proponujemy, spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów i będą prezentowały się doskonale w każdej przestrzeni sprzedażowej. Dzięki wysokiej estetyce oraz funkcjonalności, zakupy staną się komfortowe. Dobrze wiemy, że wizualizacja punktów handlowych nawet w najdrobniejszych detalach wpływa na odbiór całego sklepu, dlatego dokładamy wszelkich starań, żeby nasze produkty łatwo wtapiały się w stylistykę każdej placówki handlowej.

boks kasowy
boks kasowy podwójny