Gondole sklepowe – estetyczna ekspozycja towaru

Oferujemy gondole ekspozycyjne, które są niezwykle praktycznym rozwiązaniem na eksponowanie towaru. Dzięki nim, można w bardzo atrakcyjny sposób zaprezentować produkty, co przełoży się na większe zainteresowanie klientów.

Konsumenci najczęściej kupują oczami. Estetyczna, wzbudzająca zachwyt ekspozycja to wymierne korzyści w postaci wzrostu sprzedaży. Gondole zapewniają najlepsze rozwiązania w tym obszarze.

Ustawiane są często na środku sklepu, dzięki czemu towar można prezentować dwustronnie, dopasowując ekspozycję do indywidualnych potrzeb i nadawać jej niepowtarzalny wygląd.

Gondole chętnie wykorzystywane są zarówno w dużych przestrzeniach handlowych, jak hipermarkety i supermarkety, ale także w mniejszych sklepach samoobsługowych oraz w drogeriach.

Nasze gondole sklepowe są nie tylko praktyczne, ale również bardzo estetyczne. Oferujemy produkty o bardzo starannym wykończeniu, niezwykle stabilne, a do tego można je bardzo szybko zmontować i, w razie potrzeby, równie błyskawicznie rozłożyć. Dlatego doskonale sprawdzają się również przy różnego rodzaju czasowych ekspozycjach i okresowych akcjach promocyjnych.

Gondole proponowane przez firmę K.T.D. charakteryzują się bardzo dużą wytrzymałością, ponieważ do ich produkcji zostały użyte materiały tylko wysokiej jakości. To pozwala użytkować je przez długi czas bez konieczności wymiany.

Gondole to oszczędność pieniędzy (trwałość), czasu (łatwość montażu) i miejsca (zajmują małe powierzchnie).

gondola sklepowa
elementy składowe gondoli regału