umeblujemy

Twój

biznes

Praca

i kariera w KTD

Chcesz

do nas dołączyć?

Serdecznie zapraszamy!
Zapoznaj się z naszymi aktualnymi ofertami pracy i nie wahaj się aplikować.

Nie możesz znaleźć interesującego Cię ogłoszenia? To nic. Napisz do nas, a być może stworzymy stanowisko specjalnie dla Ciebie.

Napisz

Aplikacja

montażysta mebli
pomocnik montażysty mebli

Praca z nami nie jest nudna! Wyposażamy obiekty handlowe w meble, które montowane są w lokalu klienta. Zlecenia wykonywane są na terenie całej Polski, a czasem poza granicami kraju.

Jeśli:
  • potrafisz czytać rysunek techniczny,
  • lubisz majsterkować,
  • masz doświadczenie w obsłudze elektronarzędzi
  • jesteś dyspozycyjny i samodzielny,
  • wykazujesz gotowość do podróżowania
  • cieszysz się dobrym stanem zdrowia (brak przeciwwskazań do podnoszenia, przenoszenia)
Twoje zadania:
  • montaż mebli u klienta (pomoc przy rozładunku, rozpakowanie, składanie, ustawianie),
  • proponowanie rozwiązań w odpowiedzi na pojawiające się potrzeby,
  • wyjazdy serwisowe
  • dbanie o porządek i czystość w miejscu pracy, troska o sprzęt,
Gwarantujemy:
  • umowę o pracę,
  • możliwość zdobycia nowych umiejętności,
  • w przypadku montażu poza trójmiastem – noclegi i diety
  • transport na miejsce montażu,
  • odzież roboczą, narzędzia,

Mile widziane prawo jazdy kat. B

Aplikacja

operator maszyn stolarskich

Jeśli:
  • masz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • masz wykształcenie średnie lub zawodowe,
  • jesteś zaangażowany i zmotywowany do pracy
  • przygotowanie materiału do obróbki
  • wykonywanie elementów na podstawie rysunków technicznych
  • ciągła kontrola jakościowa wykonywanych elementów
  • kontrola stanu technicznego maszyny
  • utrzymywanie w należytym porządku stanowiska pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • umowę o pracę
  • szkolenia
  • możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji
  • bardzo nowoczesny park maszynowy

Aplikacja

magazynier

Jeśli:
  • posiadasz uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych
  • umiesz pracować w zespole
  • świetnie organizujesz swoją pracę
  • jesteś dyspozycyjny i samodzielny
  • wszelkie zajęcia związane z konfekcjonowaniem towaru
  • rozładunki i przyjęcie
  • wydanie i załadunki
  • dbanie o porządek w miejscu pracy
  • dbałość o powierzony towar i mienie firmy
  • pracę od poniedziałku do piątku
  • system jednozmianowy