Eleganckie i stylowe lady sklepowe!

Lady należą do podstawowego wyposażenia sklepu, a dodatkowo są elementem bardzo eksponowanym, na który klienci często zwracają uwagę. To powoduje, że warto o nie szczególnie zadbać i zaopatrzyć się w najlepsze modele, jakie znaleźć można w bogatej ofercie firmy K.T.D.

Producent proponowanych przez nas lad zadbał o ich bardzo wysoką staranność wykonania przy zastosowaniu wysokogatunkowych materiałów o bardzo szerokiej gamie. Dzięki temu, każdy model lady jest inny i łatwo znaleźć u nas produkt, który będzie najlepiej odpowiadał Państwa potrzebom i oczekiwaniom. Zapewniamy bogatą ofertę, ponieważ Państwa zadowolenie jest dla nas najważniejsze.

Oferujemy m. in. lady z płyty pełne ze skośnym frontem, również przeszklone, pełne bez skośnego frontu (także w wariancie z półką). Proponujemy wersje modułowe, które składają się z następujących elementów: lada impulsowa i lada z półką, dostawka impulsowa oraz dostawka z logo.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo również niezwykle elegancką ladę obsługową z impulsem, która posiada miejsca na koszyki oraz gablotę na słodycze, a także ladę impulsową ze stanowiskiem hot-dog, z miejscem na lotto lub kawomat oraz szereg innych modeli lad impulsowych, jak również meble dedykowane punktom obsługi klienta (wykonywane na wymiar).

To, oczywiście, tylko kilka przykładów z naszej bogatej oferty. Proponujemy lady sklepowe w różnych wariantach, o różnych konfiguracjach, także zróżnicowane pod względem wymiarów poszczególnych modułów.

Zapraszamy do kontaktu i do poznania szczegółów naszej oferty.

lada pełna
lada z dostawką