Najwyższej jakości meble sklepowe

Firma K.T.D dąży do tego, by zapewnić swoim klientom nie tylko maksymalnie szeroki asortyment produktów, ale również wysoką ich jakość. Dlatego proponujemy meble do sklepu tylko najwyższej klasy, które są w stanie spełnić nawet największe wymagania.

Nowoczesny sklep, który przyciąga klientów powinien być również atrakcyjny wizualnie. Na wysoką estetykę obiektu handlowego mają duży wpływ także znajdujące się w przestrzeni sprzedażowej meble. Ich ciekawy design oraz starannie opracowany sposób ekspozycji towarów przyciąga wzrok klientów i budzi ich zainteresowanie.

Producent mebli sklepowych

Jesteśmy producentem większości mebli, jakie oferujemy, dzięki czemu, możemy dostosować produkty do indywidualnych potrzeb naszych klientów nie tylko pod względem kolorystycznym lub gabarytowym, ale również w aspekcie konstrukcyjnym. Używamy materiałów i podzespołów tylko renomowanych światowych firm (Blum, Hettich, Rehau, Termoplast, Spax, Marcopol, Kronopol), dlatego możemy zagwarantować niezawodność i niezwykłą trwałość naszych produktów.

Wyposażenie twojego sklepu

Od wielu lat działamy na rynku, co oznacza, że mamy ogromne doświadczenie i wiedzę, która pozwala nam skutecznie doradzać klientom w wyborze najlepszych dla nich rozwiązań.

Zapewniamy wyposażenie sklepu na najwyższym poziomie, współpracując z klientami kompleksowo, od etapu projektowania po montaż. Każde przedsięwzięcie jest dla nas tak samo ważne i do każdego zadania podchodzimy w sposób indywidualny, ponieważ wiemy, że każdy klient jest inny i ma inne wymagania.

regał piekarniczy metalowy
regał metalowy warzywniczy