O nas

Firma K.T.D. zapewnia kompleksowe wyposażenie sklepów i lokali gastronomicznych. Dzięki ogromnemu doświadczeniu na rynku oraz współpracy z najlepszymi producentami, dostarczamy skuteczne rozwiązania dla nawet najbardziej wymagających inwestycji. Nie boimy się żadnego wyzwania. Na każdym etapie współpracy z klientami wspieramy ich fachową wiedzą i niekonwencjonalnymi pomysłami.

Na rynku działamy od roku 1992. Na początku skupialiśmy się tylko na systemach klimatyzacyjnych i wentylacyjnych, by z czasem poszerzyć ofertę o chłodnictwo oraz o pozostałe obszary wyposażenia sklepów, odnosząc w tej branży liczne sukcesy.

To skłoniło nas do uruchomienia własnej linii produkcyjnej w roku 2005. Firma K.T.D. została przekształcona w spółkę K.T.D. Wyposażenie Obiektów Handlowych Sp. z o.o. Dzięki takiemu posunięciu, możemy oferować klientom wyposażenie sklepów wykonane z najlepszych materiałów, o niebanalnym, atrakcyjnym designie, a także realizować indywidualne, niestandardowe zamówienia.

Jesteśmy zespołem profesjonalistów, który zapewnia kompleksowe usługi od etapu projektowania i doradztwa w zakresie finansowania, poprzez produkcję i montaż, po obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną.

Nigdy nie zostawiamy klientów samych sobie, zawsze wspieramy ich na każdym etapie inwestycji. Naszym celem jest zapewnianie jak najlepszych usług i jak najlepszych produktów, dlatego nieustannie się rozwijamy i szukamy nowych rozwiązań technologicznych oraz biznesowych. Uczestniczymy również w projektach finansowanych przez Unię Europejską.

Zawsze jesteśmy do Państwa dyspozycji. Wystarczy się z nami skontaktować.

optimum

Nasza działalność obejmuje:

  • Systemy chłodnicze
  • Regały i inne meble sklepowe
  • Szeroką gamę wyposażenia obiektów handlowych