Półki do sklepu – jakość i solidność

Regały półkowe doskonale sprawdzają się nie tylko w sklepach, ale również w magazynach. Mieszczą duże ilości towarów, które dodatkowo można elegancko i atrakcyjnie wyeksponować.

Nieodłącznym elementem takich regałów są półki, często specjalnie wzmacniane, o różnej głębokości i o zróżnicowanym maksymalnym obciążeniu, które w bardzo łatwy sposób się montuje z użyciem dodatkowych elementów. Firma K.T.D. udostępnia bardzo bogatą ofertę takiego asortymentu.

Półki do sklepu to najważniejsze elementy regałów i systemów regałowych. Ich ilość zależy również od materiału, z jakiego regały zostały wykonane. W magazynach, na przykład, dominują regały z metalowymi lub drewnianymi półkami o konstrukcji łatwej w montażu, które można w prosty sposób, szybko przetransportować.

Półki do sklepu są również nieodłącznym elementem bardzo funkcjonalnych gondoli sklepowych, które również chętnie wykorzystuje się w powierzchniach handlowych. Najczęściej używa się w nich wzmacnianych półek, które, w połączeniu z solidną konstrukcją, umożliwiają ekspozycję znacznej ilości towaru.

Półki do sklepu to podstawa funkcjonowania każdej placówki handlowej. To dzięki nim można nie tylko, w ogóle, eksponować towar, ale również prezentować go klientom w sposób atrakcyjny i bardzo przemyślany, który pozwoli znacząco podnieść wskaźniki sprzedaży.

Zapraszamy Państwa do kontaktu. Z największą przyjemnością przedstawimy szczegóły naszej oferty oraz doradzimy w wyborze najlepszego rozwiązania, zgodnie z Państwa potrzebami.

gondola sklepowa
regał metalowy