Regały sklepowe, które odmienią salę sprzedażową!

Żaden sklep nie może obejść się bez wyposażenia, ale najlepsze punkty handlowe wybierają wyposażenie tylko najwyższej klasy. To ono pozwala w odpowiedni i atrakcyjny sposób wyeksponować towar, a tym samym zachęcić klienta do obejrzenia produktów.

Obecnie bardzo często wykorzystywane są metalowe regały do sklepów. Takie regały nie tylko można bardzo szybko i łatwo zamontować, ale również nie zajmują one zbyt dużej powierzchni, co jest szczególnie istotne przy małych salach sprzedażowych.

W naszej ofercie znajdują się m. in.:

  • system regałów modułowych Tegometall, najpopularniejszy na rynku, łatwy w montażu i niezwykle funkcjonalny, pozwalający prezentować towar pod trzema kątami nachylenia;

  • regały firmy MAGO, które umożliwiają bardzo ergonomiczne wykorzystanie przestrzeni, a do tego atrakcyjnie eksponują towary;

  • jako producent regałów sklepowych, mamy w ofercie również własne produkty. Gwarantujemy ich bardzo długie użytkowanie, ponieważ używamy materiałów tylko najwyższej jakości.

Proponujemy kompleksowe rozwiązania, dlatego można znaleźć u nas zarówno regał sklepowy, który doskonale spełni swoje zadanie w dużych obiektach handlowych, jak i taki, który umożliwi optymalną ekspozycję nawet w najmniejszych sklepach. Każdy klient jest dla nas tak samo ważny, dlatego proponujemy szeroką ofertę, która zaspokoi zróżnicowane potrzeby, zapewniając przy tym najlepsze i maksymalnie optymalne rozwiązania.

Zachęcamy do kontaktu i do sprawdzenia naszych możliwości.

regał w obudowie z lustrem

gablota na słodycze