Najlepsze na rynku regały sklepowe metalowe

Proponujemy regały metalowe renomowanych firm, które zdobyły już uznanie na rynku i od wielu lat dostarczają zaawansowanych rozwiązań do sklepów na rynek sprzedawców detalicznych oraz hurtowych.

W naszej ofercie można znaleźć najpopularniejszy obecnie na rynku system, stworzony przez firmę Tegometall, który jest nie tylko bardzo łatwy w montażu, ale również charakteryzuje się niezwykłą trwałością oraz wysoką funkcjonalnością.

Podstawowe elementy tego systemu to:

  • nogi regału (przyścienna lub dwustronna) wykonane z profili zamkniętych o przekroju 80 x 40 x 2 mm;

  • półki dodatkowo wzmacniane od spodu o głębokości od 150 do 770 mm;

  • plecy;

  • wsporniki półek, których konstrukcja pozwala na ekspozycję pod trzema kątami nachylenia.

Do wykorzystania są moduły 600, 1000 oraz 1250 mm. Do dyspozycji mamy także elementy narożne, ułatwiające optymalne zagospodarowanie przestrzeni ekspozycji nawet w małym sklepie.

Proponujemy również regały firmy MAGO, która słynie z indywidualnych, autorskich rozwiązań, sprawdzających się nawet w najbardziej wymagających przestrzeniach.

Firma K.T.D. wychodzi z założenia, że regał sklepowy metalowy powinien być użytkowany przez wiele lat, dlatego proponujemy również własne produkty. Używamy w nich materiałów tylko najwyższej jakości, które zapewniają dużą trwałość, a do tego są niezwykle estetyczne. Oferujemy również ich montaż.

Zapraszamy do kontaktu. Chętnie zapoznamy Państwa ze szczegółami naszej oferty i doradzimy najlepsze rozwiązania.

regał metalowy
regał metalowy  narożny