Regały MAGO – rozwiązania dla każdej powierzchni

W naszej bogatej ofercie posiadamy również regały magazynowe wysokiego składowanie polskiej firmy MAGO, która jest liderem w produkcji wyposażenia dla sklepów różnych branż.

Produkty te charakteryzują się dużą innowacyjnością konstrukcji, wykonane są z nowoczesnych materiałów, zostały zaprojektowane z największą dbałością o każdy detal.

Dzięki tym regałom, można skutecznie zoptymalizować przestrzeń magazynową, co pozwala na prowadzenie efektywnej, ekonomicznej gospodarki magazynowej.

System regałów magazynowych serii HX MAGO jest niezwykle nowoczesny i dopracowany. Doskonale nadaje się do przygotowania optymalnej zabudowy magazynowej, a do tego spełnia wszystkie normy wymagane dla tego typu produktów (FEM, EN 15512). Wysokość tego regału to nawet 12 m, szerokość – do 3600 mm, a głębokość – do 1150 mm.

Regały MAGO to propozycja dla każdego wymagającego klienta, któremu zależy na połączeniu wysokiej jakości produktu z maksymalną funkcjonalnością. Regały tego typu są przykładem na ergonomiczne planowanie przestrzeni magazynowej, umożliwiające efektywne wykorzystanie miejsca przeznaczonego do składowania.

Nasi specjaliści nie tylko pomogą w odpowiednim zaplanowaniu i zaprojektowaniu magazynu, ale również zapewnią profesjonalny montaż regałów. Wystarczy się z nami skontaktować, a doświadczeni pracownicy firmy K.T.D zajmą się indywidualnie Państwa przypadkiem, zapewniając wsparcie na każdym etapie współpracy.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

regał metalowy
elementy składowe gondoli regału