Regały paletowe najwyższej jakości

Tego typu regały to rozwiązanie, które pozwala magazynować bardzo duże ilości towarów, zarówno na paletach, jak i bez palet. Regały te są nie tylko ekonomicznym i ergonomicznym sposobem na skuteczną organizację przestrzeni magazynowej, ale również umożliwiają bezpieczne składowanie towarów i ich szybką identyfikację.

To regały doskonale sprawdzające się w magazynach, gdzie przechowywane są zróżnicowane towary, bez względu na to, czy odbywa się to z zachowaniem dostępu do pojedynczej palety, czy w sposób akumulacyjny. Tego typu regały można przystosować do każdej przestrzeni oraz do towaru o różnych gabarytach.

Regały paletowe firmy K.T.D to najwyższa jakość materiałów, a co za tym idzie, niezwykła trwałość i możliwość bardzo długiego okresu użytkowania. Nie idziemy na kompromis, jeśli chodzi o solidność naszych regałów, zawsze stawiamy na najlepsze rozwiązania i korzystamy z nowoczesnych, ale sprawdzonych technologii.

Regały tego typu bardzo ułatwiają prowadzenie sprawnej polityki magazynowej, umożliwiając maksymalnie skuteczną i szybką kontrolę stanów przechowywanych towarów oraz ergonomiczną i wygodną ich lokację. Takie regały to doskonały sposób na wysoki stopień systematyzacji przestrzeni magazynowej.

Zapraszamy do kontaktu. Nasi doświadczeni specjaliści dobiorą najlepsze rozwiązania do Państwa potrzeb i wymagań, uwzględniając również specyfikę Państwa magazynu, jego wielkość oraz niezbędny poziom zatowarowania, zgodny z państwa strategią logistyczną i biznesową.

regał magazynowy paletowy
regał magazynowy z integracją