Regały półkowe do wygodnego i ergonomicznego składowania towaru

Doskonale sprawdzają się przy towarach ciężkich, a także o dużych gabarytach. Tego typu regały są niezwykle funkcjonalne i umożliwiają łatwe przechowywanie towarów niepaletyzowanych, a do tego charakteryzują się dużą ładownością.

Regały te chętnie wykorzystywane są zarówno w dużych magazynach, hurtowniach, warsztatach oraz sklepach, jak i w archiwach. Przy mniejszych ładunkach mogą być obsługiwane ręcznie, a w przypadku cięższych towarów można wykorzystać wózek podnośnikowy.

Tego rodzaju regały pozwalają na montaż indywidualnie dobrany do specyfiki danej przestrzeni magazynowej, a także do wymogów konkretnego towaru. Liczne akcesoria pozwalają łatwo dostosować regał do potrzeb klienta, a dodatkowo można regulować poziom półek. Regały te często łączone są w długie ciągi, a w razie potrzeby umożliwiają rozbudowę o kolejne kolumny.

Oferowane przez nas regały półkowe charakteryzują się najwyższą klasą jakości oraz bardzo precyzyjnym wykonaniem, a do tego są niezwykle estetyczne. Nie trzeba ich na trwałe przymocowywać do ścian, dlatego dają więcej możliwości zagospodarowania nawet mało ustawnych przestrzeni i pozwalają na dowolną aranżację magazynu. Idealne wszędzie tam, gdzie dokonuje się załadunku i rozładunku ręcznego towarów niejednorodnych bez względu na ich rotację.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty i do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i doradzimy w wyborze najlepszego rozwiązania do Państwa przestrzeni magazynowej.

regał półkowy
regał magazynowy