Regały wysokiego składowania do optymalnego magazynowania

Tego rodzaju regały sprawdzą się doskonale, gdy posiadają Państwo duże ilości towarów, które wymagają częstego i łatwego dostępu. To rozwiązanie bardzo wydajne pod względem logistycznym, a do tego niezwykle elastyczne.

Takie regały znajdują szerokie zastosowanie, szczególnie w magazynach wielkopowierzchniowych. Ich konstrukcja umożliwia łatwe regulowanie głębokości, jak również szerokości, dzięki czemu można optymalnie wykorzystać każdą przestrzeń magazynową.

Produkowane przez firmę K.T.D regały to konstrukcje niezwykle stabilne, charakteryzujące się najwyższą jakością, tak zaprojektowane, że umożliwiają maksymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni, pozwalają na bardzo łatwą kontrolę stanów magazynowych. Wykorzystanie przez nas w produkcji jedynie materiałów najwyższej jakości zapewnia nie tylko skuteczną ochronę przed korozją takich regałów, ale również gwarantuje niezwykle długi okres użytkowania.

Dzięki wykorzystaniu tych regałów, można skutecznie usprawnić łańcuch logistyczny, znacznie zwiększyć powierzchnię składowania, jak również szybkości załadunku i rozładunku.

Oferowane przez firmę K.T.D regały wysokiego składowania umożliwiają bardzo dużą elastyczność w sposobach przechowywania towarów, również na kilku głębokościach. W ofercie znajdują się także regały magazynowe z integracją o wzmocnionych półkach, jak również gondole regału magazynowego.

Zapraszamy do kontaktu. Chętnie przedstawimy szczegóły naszej oferty i doradzimy w wyborze najlepszego rozwiązania.

regał magazynowy
regał wysokiego składowania