Uniwersalne systemy sklepowe

systemy regałówFirma K.T.D oferuje niezwykle funkcjonalne systemy dla sklepów, zarówno małych, jak i o wielkich powierzchniach.

Proponujemy najczęściej wykorzystywany na świecie system modułowy Tegometall, który charakteryzuje się najwyższej jakości materiałami oraz niezwykłą prostotą montażu, jest atrakcyjny pod względem kolorystycznym i bardzo praktyczny.

Takie rozwiązania modułowe to możliwość wykorzystania każdej, nawet najmniejszej przestrzeni i luki sali sprzedażowej.

Regały to niezwykle istotny element wyposażenia każdego sklepu. Wpływają na jakość ekspozycji oraz na jej wielkość. To czynniki, które potem oddziałują również na decyzje zakupowe klientów, a w konsekwencji na powodzenie biznesowe. Żadna nowoczesna placówka handlowa nie może pozwolić sobie na zaniedbania w tym obszarze wyposażenia.

Systemy regałów sklepowych dla wymagających

Proponujemy systemy regałów, które są  nie tylko bardzo estetyczne, ale również charakteryzujące się znaczną wytrzymałością i trwałością. Dzięki temu, można je użytkować przez wiele lat bez obawy o spadek ich jakości.

Oferujemy zarówno regały własnej produkcji, jak również regały firmy MAGO. To sprawia, że jesteśmy pewni ich najwyższej jakości.

Bez dobrych, funkcjonalnych regałów nie można w atrakcyjny sposób wyeksponować towaru, a tym samym wzbudzić zainteresowania klientów. Nasza bogata oferta skutecznie rozwiązuje ten problem.

Zapraszamy do kontaktu. Nasi specjaliści są do Państwa dyspozycji, chętnie doradzą i odpowiedzą na wszystkie pytania.