U nas znajdziesz najlepsze lady chłodnicze!

Chłodnictwo to nasza specjalność. Nie boimy się żadnego wyzwania. Proponujemy skuteczne rozwiązania w każdym aspekcie obszaru związanego z mrożeniem produktów i ich odpowiednią ekspozycją.

Żaden sklep sprzedający żywność nie może obejść się bez specjalistycznych lad, które zadbają o odpowiednio niską temperaturę zamrożonych towarów. Ich zadaniem jest nie tylko zapewnienie odpowiednich warunków przechowywania produktów, ale również atrakcyjna ich ekspozycja, przejrzysta, zapewniająca łatwy dostęp do towarów. Skutecznie połączenie właściwych warunków przechowywania z odpowiednim eksponowaniem produktów to często klucz do sukcesu.

Firma K.T.D posiada w swojej ofercie bardzo zróżnicowane modele lad, również pod względem gabarytowym. Proponujemy rozwiązania mniej lub bardziej zaawansowane, w zależności od potrzeb naszych klientów. Można u nas znaleźć lady chłodnicze np. z grzałką szyby przedniej, z zaworami rozprężnymi, z hartowaną szyba podnoszoną na siłownikach, z grzałką parownika, z chłodzeniem grawitacyjnym lub z obiegiem wymuszonym i inne. Posiadamy w naszej ofercie również lady cukiernicze.

Nasza lada chłodnicza posiada blat roboczy z izolowanej blachy nierdzewnej lub z granitu.

Oferujemy modele dostosowane do różnych przestrzeni sprzedażowych i do zróżnicowanej specyfiki punktów handlowych. Dzięki temu, nasz asortyment jest uniwersalny i spełnia nawet największe wymagania.

Zapraszamy do kontaktu.

lada chłodnicza
lada chłodnicza tucana