Regały chłodnicze do każdego sklepu!

Regały chłodnicze zapewniające świeżość mrożonych produktów to bardzo ważne wyposażenie każdego sklepu, bez względu na jego wielkość. Punkt handlowy o charakterze spożywczym nie może obejść się bez urządzeń chłodniczych, ponieważ część asortymentu zawsze wymaga mrożenia.

Oferta firmy K.T.D jest odpowiedzią na zapotrzebowanie na tego rodzaju wyposażenie sklepów. Doskonale wiemy, jak ważna w tym wypadku jest niezawodność, dlatego nasze regały do chłodzenia produktów to połączenie najlepszych podzespołów, najwyższej jakości materiałów oraz nowoczesnego, niezwykle eleganckiego designu. W ten sposób można uzyskać gwarancję, że niezawodne urządzenia będą eksploatowane prze wiele lat, a do tego skutecznie będą przyciągały uwagę klientów atrakcyjną ekspozycją.

Proponowany przez nas regał chłodniczy to bardzo szeroki asortyment, który jest w stanie zaspokoić potrzeby każdego sklepu, zarówno małego, jak i bardzo dużych powierzchni handlowych. Oferujemy wiele modelów regałów, które różnią się nie tylko gabarytami, ale również parametrami technicznymi.

W naszej ofercie można znaleźć m. in. regały z wbudowanym agregatem i z elektronicznym sterownikiem, z czterema rzędami regulowanych półek, modele z ręczną roletą nocną, z bokami szklanymi, ABS lub wykonanymi z pianki poliuretanowej, a także regały posiadające syfony przy odpływach skroplin i zawory rozprężne.

To, oczywiście, tylko kilka przykładów z naszego bogatego asortymentu. Jeśli są Państwo zainteresowania regałami do chłodzenia, prosimy o kontakt,

regał chłodniczy
regał chłodniczy