Szafa chłodnicza z najlepszych materiałów

Chłodnictwo to jedne z najbardziej odpowiedzialnych obszarów wyposażenia każdego sklepu spożywczego. Stoi przed nim wyjątkowe zadanie zapewnienia odpowiedniego przechowywania produktów mrożonych, a jednocześnie musi zostać zachowany łatwy do nich dostęp. Obydwa te zadania doskonale spełniają szafy do chłodzenia towarów.

Proponowane przez nas szafa chłodnicza została wykonana z najlepszych, wysokogatunkowych materiałów. Charakteryzują się wysoka odpornością na uszkodzenia, a dodatkowo posiadają wysokiej klasy agregaty o małym zużyciu prądu. Szafy te nie tylko zapewniają bezpieczne przechowywanie produktów, ale również są bezpieczne dla użytkowników

Szafy oferowany przez firmę K.T.D. doskonale sprawdzają się nie tylko w sklepach spożywczych, ale również w różnego rodzaju punktach gastronomicznych i w restauracjach. Łączą w sobie niezawodność działania i atrakcyjny sposób ekspozycji towaru.

Nasza szafa chłodnicza to najnowocześniejsze osiągnięcia w technice chłodniczej. Proponujemy ich szeroki asortyment, zróżnicowany ze względu na wymiary i na wyposażenie oraz ze względu na zastosowane rozwiązania konstrukcyjne. Oferowane przez nas szafy charakteryzują się cichą, bezawaryjną pracą, a także estetycznym wyglądem. Wysokość półek można dowolnie regulować, a dzięki solidnym kółkom, transport tych szaf jest łatwy, szybki i wygodny.

Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem naszych szaf. W przypadku pytań i wątpliwości, służymy fachowa radą. Zawsze chętnie wspieramy naszych klientów w ich procesach inwestycyjnych i pomagamy wyposażyć kompleksowo ich powierzchnie handlowe.

szafa chłodnicza
szafa chłodnicza