florence-228901_640
Współcześnie nie tylko reklama i dostępność towaru zachęcają do zakupów: wpływ na to ma także właściwy układ wnętrza, który sprawia, że na trasie między wejściem a kasami klienta czeka droga między produktami, które potencjalnie są dla niego interesujące i przydatne. Projektowane sklepów stało się sztuką, służącą skuszeniu kupujących i nakłonieniu ich do większych zakupów, a także stworzeniu miejsca, w którym łatwo będzie im się odnaleźć.

Specjaliści z naszej firmy posiadają duże doświadczenie w tworzeniu sklepowych wnętrz oraz wiedzę na temat najnowszych trendów w tej dziedzinie. Tworzone przez nich projekty sklepów powstają w oparciu o:

  • szczegółowe pomiary i obliczenia,

  • typ oferowanych towarów,

  • wiedzę na temat zachowań klientów i ich zakupowych zwyczajów.

meble sklep1Rezultatem pracy naszych specjalistów jest projekt doskonale dopasowany do wnętrza, efektywnie i kreatywnie wykorzystujący dostępną przestrzeń. Każda grupa produktów położona jest w taki sposób, aby jej umiejscowienie wynikało naturalnie z sąsiedztwa innej. Pozwala to na stworzenie ciągu towarów, zachęcającego klienta do obejrzenia całości i efektownie prezentującego każdy typ produktów.

Nasze projekty sklepu to nie tylko plan rozmieszczenia grup towarów, ale także szczegółowy wykaz mebli, urządzeń i akcesoriów, dzięki czemu możliwe jest dokładne wyliczenie kosztów całego przedsięwzięcia. Typy projektów wahają się od mniej do bardziej szczegółowych, zawierających bogatą wizualizację wnętrza. Takie rozwiązanie pozwala ocenić funkcjonalność i estetykę proponowanych rozwiązań oraz umożliwia ich poprawienie i udoskonalenie. Nie bez znaczenia jest opcja obejrzenia całej kolorystyki wnętrza i jej funkcjonowania na tle wybranej podłogi i ścian.

Wybierając profesjonalny projekt sklepu można mieć pewność, że efekt współpracy będzie funkcjonalny i wygodny dla klientów i pracowników, a sklepowa przestrzeń zostanie idealnie wykorzystana.