Używane meble sklepowe dla każdego

używane wyposażenie sklepówW ofercie firmy K.T.D znajduje się także wyposażenie sklepów używane, ale za to w doskonałym stanie i w bardzo atrakcyjnej cenie. Dbamy o to, by udostępniać naszym klientom wyposażenie tylko spełniające wszystkie wymagania pod względem technicznym i estetycznym. Dlatego, zanim dopuścimy do sprzedaży meble i regały sklepowe używane, dokładnie sprawdzamy ich stan, a także poddajemy je gruntownej konserwacji.

Używane regały sklepowe jak nowe

Koszty wyposażenia sklepu można także skutecznie ograniczyć, decydując się na regały sklepowe używane. Posiadamy w ofercie tego typu produkty kompletne, w bardzo dobrym stanie. Takie regały są nie tylko niezwykle funkcjonalne, ale także łatwe w montażu. Dzięki nim można efektywnie wykorzystać przestrzeń nawet najmniejszego sklepu.

Dlaczego warto brać pod uwagę używane wyposażenie sklepów?

Nie proponujemy produktów uszkodzonych, ani zniszczonych lub nadmiernie wyeksploatowanych. Dokładnie sprawdzamy proponowany towar, a jeśli trzeba, poddajemy go odpowiedniej konserwacji i naprawie. Dlatego właśnie warto rozważyć zakup używanego wyposażenia. Klient ma pewność, że otrzymuje produkt dobrej jakości, chociaż nie nowy.

W naszej ofercie second-hand można znaleźć również m. in. używane lady chłodnicze, różne modele, rozmiary i kolory, a także szafy chłodnicze używane, które nie tylko wyglądają jak nowe, ale również bezawaryjnie działają.

Jeśli szukają Państwo używanego wyposażenia lub używanych mebli, prosimy o kontakt. Nasza oferta w tym zakresie jest ciągle poszerzana. Jesteśmy pewni, że będziemy w stanie zaproponować najlepsze rozwiązania dla państwa punktu handlowego lub gastronomicznego.