Zdecyduj się na wysokiej jakości wózki sklepowe!

Wózki w sklepie to bardzo eksploatowany element wyposażenia, dlatego ważne, żeby wykonane były z najwyższej jakości materiału. To gwarancja, że będą długo użytkowane bez konieczności ponownego inwestowania pieniędzy.

Wózki oferowane przez firmę K.T.D. to starannie wyselekcjonowane produkty, solidne, które doskonale sprawdzą się zarówno w dużych supermarketach, jak i w mniejszych punktach handlowych.

Jednak oferowane przez nas wózki nie tylko charakteryzują się bardzo dużą trwałością, ale również wysoką estetyką oraz ciekawym designem.

W naszej ofercie znajdą Państwo produkty renomowanej firmy Wanzl, starannie wykonane, wysokiej jakości. Proponujemy szeroki wybór modeli dostosowanych do wielkości sali sprzedażowej, a także produkowanych w różnych wariantach (np. z półką na zgrzewki butelek PET, z kratką dolną, dwupoziomowe, pod koszyki sklepowe z rączką itd.).

Wózki kreują wizerunek sklepu, to właśnie z nimi mają do czynienia klienci w pierwszej kolejności. Wózki sklepowe niefunkcjonalne wywołują irytację i zniechęcają do dokonywania zakupów.

Nie warto ryzykować!

Wózki to inwestycja, która szybko się zwróci. Klienci doceniają nawet najdrobniejsze detale w wyposażeniu sklepu, które ułatwiają zakupy. Wózki bardzo dobrej jakości są elementem wpływającym pozytywnie na wizerunek sklepu.

Warto skorzystać z naszej oferty. Nabywając u nas wózki, macie Państwo pewność, że otrzymujecie towar solidny, który będzie można długo eksploatować.

Zachęcamy do kontaktu. Chętnie przedstawimy szczegóły oferty i doradzimy najlepsze rozwiązanie.

wózek koszowy dwupoziomowy
kosz wózek